Nadia Pelczar z Rzeszowa
Nadia Pelczar to pełna energii 4-letnia dziewczynka, która mieszka w Rzeszowie. Wszystko zaczęło się dość niepozornie. Dziewczynka jak co dzień spędzała czas na zabawie w przedszkolu wraz ze swoimi rówieśnikami. Nic nie zapowiadało, że ten stan ulegnie tak drastycznej zmianie. Nadia zaczęła uskarżać się na ból nóżek, był on tak duży, że dziewczynka nie dała rady samodzielnie stać. Rodzice zabrali ją do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Rzeszowie. Badania krwi okazały się bardzo niepokojące. U Nadii zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie dziewczynka jest w trakcie intensywnej chemioterapii w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadia jest rozbrykaną jedynaczką o wszechstronnych zainteresowaniach. Bardzo lubi zajęcia manualne, malowanie, lepienie i nawlekanie kolorowych koralików. Nadusia to mała tancerka! Jak tylko usłyszy swoją ulubioną piosenkę, nogi jej same chodzą. Często prosi żeby ubrać spódniczkę, która się mocno kręci i szaleje w rytm muzyki. Nadia ma głowę pełną dziecięcych marzeń, które są bardzo zróżnicowane, od nowych zabawek, przez kotka, wspólne wyjście na lody aż po nowe mieszkanie z ogromnym balkonem.

Mocno kibicujemy, aby Nadia jak najszybciej mogła wrócić do domu. Apelujemy więc do Państwa o wsparcie dla dziewczynki i jej najbliższych. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazania 1% podatku w okresie rozliczeniowym. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia 12.07.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
50 1050 0099 6781 1000 1000 0755
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Nadia PELCZAR”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Anna Sołtysik, tel.: 696 758 403, email: a.soltysik@fundacjaiskierka.pl