Oliwia Zając z Radzionkowa w woj. śląskim

Oliwia Zając to urocza ośmiolatka z Radzionkowa w woj. śląskim. W czerwcu 2018 roku, przebywając na wymarzonych wakacjach nad morzem, dziewczynka źle się poczuła. Silny ból brzucha i krwiomocz zaniepokoiły rodziców. Wykonane w szpitalu w Sławnie badanie USG uwidoczniło guza nerki. Prosto z wakacyjnego wyjazdu Oliwka trafiła na oddział onkologii dziecięcej w Zabrzu, gdzie zdiagnozowano guza Wilmsa prawej nerki. Dziewczynka przeszła chemioterapię i operację usunięcia nerki, aktualnie kontynuuje chemioterapię pooperacyjną. Niestety uczulenia na różne leki i suchość skóry są dodatkowym utrudnieniem w procesie leczenia.

Oliwia bardzo lubi zajęcia sportowe i zabawy na świeżym powietrzu, ale jej największą pasją jest fryzjerstwo. Uwielbia czesać i układać fantazyjne fryzury, już wie, kim chciałaby zostać w przyszłości. Jej ogromnym marzeniem jest posiadać swój własny zakład fryzjerski.

Koszty towarzyszące leczeniu oraz dojazdy do szpitala w Zabrzu i na kontrole do Wrocławia są dużym obciążeniem dla rodziny. Dlatego apelujemy do Państwa o wsparcie dla Oliwii. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta dziewczynki oraz do przekazania 1% podatku w okresie rozliczeniowym. Za wszelką pomoc, w imieniu rodziny, serdecznie dziękujemy.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 31.08.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
55 1050 0099 6781 1000 1000 0762
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Oliwia ZAJĄC”

Wpłać darowizne