Alan Filipczyk z Myszkowa

Alan Filipczyk z Myszkowa to sympatyczny pięciolatek. Jak większość chłopców uwielbia bawić się autkami wszelkiego rodzaju. Często zamienia się w małego architekta, który z klocków potrafi stworzyć przeróżne ciekawe konstrukcje. Radosny, spokojny chłopczyk, którego życie stanęło do góry nogami w maju 2015 roku. To była tylko zwykła gorączka i osłabienie…

Po badaniach rozpoznano u Alanka ostrą białaczkę limfoblastyczną. Natychmiast trafił na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowie. Poddawany jest specjalistycznemu leczeniu, które miejmy nadzieję zakończy się sukcesem i chłopczyk będzie mógł powrócić do życia sprzed choroby. To niezwykle trudne chwile dla małego Alanka jak i całej kochającej go rodziny, tym bardziej niezwykle istotne jest nasze wsparcie na tym etapie.

Walka z tą chorobą niesie za sobą wysokie koszty, dlatego też apelujemy do wszystkich o wsparcie procesu leczenia Alana. Pozwólmy mu wrócić do normalnego życia.

Warszawa 02-047, ul. Pługa 1/2
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Alan Filipczyk”