Aleksandra BARAN
Aleksandra Baran to 10-letnia, niezwykle urocza dziewczynka pochodząca z Siedlisk – niewielkiej miejscowości w powiecie rzeszowskim.

Ola przebywa w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie od grudnia 2016. Po wielu badaniach u dziewczynki wykryto Angiomatosis – guz śródpiersia, szyi i jamy brzusznej. To pierwszy zdiagnozowany przypadek tej w Polsce. Prawdopodobnie choroba postępowała już od wieku niemowlęcego – nie dając żadnych objawów. Okres dorastania ujawnił chorobę, która na ten moment zagraża życiu Oli – uciskając na bardzo ważne narządy.

Ola to bardzo mądra dziewczynka. Uwielbia czytać książki, uczy się bardzo dobrze, a jej marzeniem jest pójść na studia. Jest bardzo ciekawa świata, a zdobywanie nowej wiedzy sprawia jej wiele radości. Uprawia wiele sportów, co dostarcza jej jeszcze więcej energii.

Dziewczynka zdaje sobie sprawę z powagi choroby. Na ten moment najbardziej pragnie wrócić do szkoły i do domu, w którym czekają na nią trzy siostry. Mama jest wdową, a prowadzenie domu spoczywa teraz na babci i starszych córkach.

Jeśli leczenie w Polsce nie przyniesie oczekiwanych rezultatów Olę czeka zagraniczne leczenie, co jak wiadomo wiąże się z ogromnymi kwotami, które są nieosiągalne dla rodziny. Dlatego zwracamy się do Państwa o pilne wsparcie finansowe poprzez dokonywanie wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazanie 1% podatku na rzecz Oli. Każda, nawet najmniejsza kwota daje szansę rodzinie na dalsze leczenie Oleńki i jej powrót do zdrowia. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 27.01.2017

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
21 1050 0099 6781 1000 1000 0598

1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Aleksandra BARAN”

 

 

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Izabela Molenda, tel.: 600 812 046, email: i.molenda@fundacjaiskierka.pl