Alicja Kuźnik z Katowic
Alicja Kuźnik ma 17 lat i pochodzi  z Katowic. W 2016  roku przebywała na oddziale onkologicznym w Chorzowie, gdzie leczyła ostrą białaczkę szpikową. Do szpitala została skierowana po tym jak badania krwi dały bardzo złe wyniki. Szybka i skuteczna terapia na szczęście poskutkowała. Obecnie Ala jest już w domu i wróciła do codziennych zajęć mimo to pozostaje pod stałą kontrolą i opieką lekarzy. Po przebytej chemioterapii wymaga dalszej rehabilitacji, wizyt u specjalistów, a dodatkowo musiała wprowadzić specjalną dietę, witaminy i mikroelementy poprawiające odporność, która ucierpiała po przebytej chorobie.

Odkąd tylko najbliżsi pamiętają, największą pasją Ali są konie. Niemal każdą wolną chwilę poświęca tym pięknym stworzeniom.  Marzy by w przyszłości pracować z końmi i rozwijać swoje  umiejętności. Niestety choroba, którą przebyła w znacznym stopniu ograniczyła Ali kontakt z ukochanymi pupilami , nad czym bardzo ubolewa. Na szczęście pozostaje świat książek w którym uwielbia się zaszywać na długie godziny oraz przyjaciele, którymi otacza się na każdym kroku.

Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu rehabilitacji Alicji. Każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy. Trzymamy kciuki aby Ala szybko wskoczyła w siodło goniąc za swoją pasją!

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia 17.05.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, ul. Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
46 1050 0099 6781 1000 1000 0536
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Alicja Kuźnik”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Anna Sołtysik, tel.: 696 758 403, email: a.soltysik@fundacjaiskierka.pl