Lena GLOMB

Województwo:
Miejscowość:
Ujazdu Śląskiego

Niespełna dwuletnia Lena Glomb z miejscowości Ujazd Śląski pomimo młodego wieku zdążyła już bardzo wiele doświadczyć. We wrześniu 2014 r. w wyniku złego stanu zdrowia została skierowana na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowie. Przeprowadzone badania potwierdziły diagnozę, której rodzina najbardziej się obawiała: ostra białaczka limfoblastyczna. Dziewczynka bardzo źle znosiła początkowy etap choroby, była płaczliwa, rozdrażniona i znacznie osłabiona. Dodatkowo doszło do powikłań podczas pobytu Leny w szpitalu, kiedy wykryto u niej sepsę. Dzięki włączeniu antybiotykoterapii stan dziewczynki uległ poprawie i można było kontynuować zaplanowane leczenie. Obecnie Lena jest w trakcie chemioterapii.

Lena jeszcze przed chorobą była bardzo aktywnym dzieckiem. Popołudnia spędzała w parku, gdzie spacerując na świeżym powietrzu, dokarmiała swoje ulubione kaczuszki. Dziewczynka obecnie jest na etapie uczenia się mowy, stąd całą swoją uwagę skupia na zabawkach, które wydają dźwięki. Miejmy nadzieję, że Lena wyzdrowieje i jak najszybciej będzie mogła wrócić do domu, gdzie czekają na nią bliscy.

W imieniu rodziny Leny apelujemy do Państwa o wsparcie finansowe procesu leczenia dziewczynki. Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 11.12.2014r.

Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL04 1050 0099 6781 1000 1000 0419
BIC (SWIFT): INGBPLPW