Michał PALA

Województwo:
Miejscowość:
Częstochowa

Michał Pala to pogodny i wesoły 6-latek, który wraz z mamą, tatą i bratem mieszka w Częstochowie. W lipcu 2017 roku trafił do szpitala w Zabrzu z powodu bardzo niskiego poziomu płytek krwi. Już niespełna miesiąc później zdiagnozowano u chłopca ciężką aplazję szpiku. Szczęśliwie szybko udało się znaleźć zgodnego dawcę szpiku, dzięki czemu 3 listopada miał miejsce przeszczep szpiku. Obecnie Michałek walczy z powikłaniami po przeszczepie. Z powodu długotrwałego brania sterydów, wystąpiła osteopenia oraz liczne pęknięcia kręgosłupa, przez co chłopiec ma olbrzymie kłopoty z poruszaniem się. Obecnie jest to możliwe tylko na wózku inwalidzkim. Michasia czeka bardzo długa rehabilitacja.

Michaś interesuje się gotowaniem, dinozaurami oraz wynalazkami. Chłopiec uwielbia wycieczki i podróże. Marzy o tym, aby w przyszłości zostać paleontologiem, czyli specjalistą, który bada historię życia na Ziemi w minionych epokach.

Obecnie największą trudnością dla rodziny jest rozłąka. Michaś bardzo tęskni za młodszym braciszkiem oraz za babcią, dziadkiem i ciociami. Jak wiadomo z chorobą wiąże się też dużo dodatkowych wydatków. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie procesu leczenia i rehabilitacji Michasia. Zachęcamy do wpłacania darowizn na indywidualny numer subkonta chłopca i do przekazania 1,5% podatku. Każda wpłata przyczyni się do ułatwienia procesu leczenia, a także przyśpieszy jego powrót do normalnego życia, aby razem ze swoim młodszym braciszkiem mógł wciąż poznawać otaczający go świat. Za każde okazane wsparcie, w imieniu rodziny, serdecznie dziękujemy.

Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL28 1050 0099 6781 1000 1000 0666
BIC (SWIFT): INGBPLPW