Zuzanna WACH

ślaskie
Miejscowość:
Bielska Białej

Zuzia Wach jest mieszkanką Bielska Białej. U Zuzi w 2018 roku zdiagnozowano Medulloblastome (nowotwór mózgu) w najwyższym IV stopniu złośliwości. Do 2020 roku włącznie dziewczynka przeszła radioterapię, następnie w chemioterapię podtrzymującą. Leczenie było efektywne jednak spowodowało wiele powikłań, z którymi dziewczynka zmaga się do dnia dzisiejszego. Zuzia ma problemy ruchowe: zaburzenia równowagi, słuchowe: trwałe uszkodzenie słuchu (nie słyszy wysokich dźwięków), problemy z przetwarzaniem słuchu na mowę. Zuzia uczy się w szkole integracyjnej, potrzebuje nauczania wspomagającego. Poszła do szkoły rok później niż jej rówieśnicy. Aktualnie Zuzia jest pod opieką poradni onkologicznej, neurochirurgicznej (wodogłowie), endokrynologicznej, audiologicznej, pozostaje także pod opieką optometrysty.
Zuzia zrobiła ogromne postępy i z uśmiechem na twarzy rozpoczyna każdy piękny dzień, bardzo lubi chodzić do szkoły a tam rozwija swoje pasje i zainteresowania: taniec i śpiew, mimo trudności związanych ze słuchem i mową widzimy jej ogromne postępy. W ramach rehabilitacji uczęszcza na basen, który jest dla niej ogromną radością. Wracając do domu czeka tam na nią jej ukochany przyjaciel Wojtek- piesek, z którym spędza wspólne popołudnia.
Ze środków uzbieranych na subkoncie fundacji finansujemy rehabilitacje ruchową, zajęcia z optometrystą, prywatne konsultacje u specjalistów, koszty dojazdów na rehabilitacje, zakup sprzętu rehabilitacyjnego tj. buty i wkładki ortopedyczne, okulary, kamizelki do rehabilitacji SPIO.
Przekazując 1,5% swojego podatku pomagacie Naszej córce Zuzi w powrocie do pełnej sprawności i zdrowia. Za każde okazane wsparcie dziękujemy z całego serca.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 10.09.2024r.

Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL33 1050 0099 6781 1000 1000 0770
BIC (SWIFT): INGBPLPW