Łukasz Żygadło spotkał się z "Iskierkami"

Łukasz Żygadło - reprezentant Polski w siatkówce i rozgrywający Itasu Diatec Trentino-Klubowego Mistrza Europy, po meczach w katowickim Spodku na które zaprosił podopiecznych fundacji  - odwiedził także dzieci przebywające na oddziałach szpitalnych w Chorzowie, Katowicach oraz Zabrzu.

Przywiózł dzieciom upominki, klubowe koszulki, były wspólne zdjęcia, autografy i mnóstwo pytań o sport i codzienność z perspektywy 201 cm wzrostu:) Spotkanie było bardzo sympatyczne i  rozjaśniło choć na parę chwil ponure, deszczowe, piątkowe popołudnie 1 lipca 2011.

Podopieczni ISKIERKI są Łukaszowi bardzo bliscy. Wspiera nasze działania organizując akcje charytatywne czy np. umożliwiając Iskierkom kibicowanie podczas emocjonujących meczy Ligi Światowej.

Bardzo dziękujemy - i kibicujemy nadal!