Wystawa ISKIERKOWE DZIECI na rzeszowskim lotnisku

Z początkiem listopada na terenie Portu Lotniczego „Rzeszów – Jasionka” zagości wyjątkowa wystawa zdjęć autorstwa Tomka Sikory – ISKIERKOWE DZIECI.

Jest to seria zdjęć, których motywem przewodnim są opowieści kryjące się w spojrzeniach i uśmiechach podopiecznych Fundacji ISKIERKA . Bohaterowie wystawy inspirują, motywują i uczą nas dorosłych zupełnie innego spojrzenia na świat. Bez patosu i zbędnej dramaturgii, z dystansem i poczuciem humoru. Bo każde spotkanie z iskierkowymi dziećmi, czy to w szpitalu czy poza nim, to osobna historia. Historia odwagi, siły, pasji życia i marzeń.

Zdjęcia powstały dwa lata temu w Toskanii , gdzie nasi podopieczni pod okiem Tomka Sikory uczestniczyli w warsztatach fotograficznych oraz sami byli bohaterami sesji zdjęciowej. Wśród zjawiskowych krajobrazów powstały magiczne portrety dzieci, które tym razem zostaną zaprezentowane na pierwszym piętrze terminalu rzeszowskiego lotniska . Wystawa potrwa do końca roku , a przy okazji będzie można również wesprzeć Fundację poprzez zbiórkę pieniędzy do specjalnie oznakowanej skarbony . Tym wydarzeniem rozpoczęliśmy współpracę z Portem Lotniczym Rzeszów - Jasionka , co bardzo nas cieszy i jednocześnie jesteśmy gotowi na dalsze, wspólne projekty.

TOMEK SIKORA to polski fotograf, twórca teatralnych i filmowych plakatów, ilustracji książkowych, realizator prac dla europejskich i amerykańskich agencji reklamowych. Wędruje z aparatem po świecie od ponad 30 lat. Kilkadziesiąt wystaw jego prac można było oglądać w Europie, Azji, USA i Australii. Zdobywca niezliczonych nagród na całym świecie. Autor jest twórcą międzynarodowych kampanii reklamowych dla Hoteli Sheraton, Intercontynental, Singapore Airlines czy Reebok.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy i życzymy niezapomnianych podniebnych podróży.