Gala Eurobuild Awards z charytatywnym wsparciem ISKIERKI

Kolejna, bo już 9. Gala Eurobuild Awards za nami . To prestiżowe wydarzenie, które skupia największych graczy na rynku nieruchomości. 5 grudnia 2018 r. w Warszawie przyznano nagrody dla firm i obiektów, które wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości i budownictwa w mijającym roku.

Trzeci rok z rzędu Fundacja ISKIERKA miała zaszczyt zostać beneficjentem charytatywnej części wydarzenia , które w swojej idei zakłada także finansowe wsparcie działań wybranej organizacji.

W trakcie gali odbyła się aukcja wyjątkowej fotografii autorstwa Tomka Sikory , który od lat wspiera działania ISKIERKI. O jej powodzenie zadbał, jak zawsze niezawodny przyjaciel fundacji, Szymon Majewski . Równie emocjonująca była także aukcja 9-litrowej butelki wina Collazzi przekazanej na ten cel przez Roberta Mielżyńskiego .

Z obu aukcji oraz przekazanych darowizn zebraliśmy łącznie, rekordową sumę 162 951,20 zł. To dla nas ogromne wyróżnienie i znak, że nasze działania oraz realizowane projekty są pozytywnie oceniane i dostajemy zielone światło dla kolejnych inicjatyw.

Dochód z tegorocznej edycji wydarzenia zostanie przekazany na dofinansowanie zakupu wysoce specjalistycznego aparatu USG dla Szpitala Dziecięcego w Chorzowie oraz pomoże nam sfinansować wyjazdy w ramach przyszłorocznej Akcji Lato, czyli obozy wakacyjne dla podopiecznych i ich rodzin. Dzięki czemu są one dla nich w pełni bezpłatne i możemy przygotować szereg atrakcji umożliwiających odskocznię od szpitalnej codzienności  i "naładowanie akumulatorów" w długotrwałym procesie leczenia.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę organizatora wydarzenia – Eurobuild CEE, Tomka Sikory i Roberta Mielżyńskiego za przekazane na aukcję przedmioty, Szymona Majewskiego , który perfekcyjnie poprowadził aukcję oraz wszystkich zaproszonych gości , którzy tego dnia podzielili się dobrem oraz wykazali się niezwykłą hojnością wspierając nasze działania.

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi edycjami gali Eurobuild Awards.

Gala Eurobuild Awards 2017

Gala Eurobuild Awards 2016