Zaprosznie na Koncert: SYMFONIA RADOŚCI!

7 czerwca 2023 r. o g. 18.00 w Katowicach odbędzie się wydarzenie, które mocno zmienia myślenie o koncertach charytatywnych i o tym, jak różne muzyczne światy mogą się spotkać i przy okazji zrobić kawałek DOBRA.

Kilka dni po ostatnim naszym koncercie rozpoczęła się pandemia. Zdążyliśmy... Tak wiele się potem jeszcze wydarzyło.

Minęły trzy lata i to pierwsza, najdłuższa przerwa DZIECIĘCEJ ORKIESTRY ONKOLOGICZNEJ. Absolutnie wyjątkowej, składającej się z dzieci na co dzień zmagających się z chorobą nowotworową, a która ma na koncie trzy wydawnictwa płytowe i koncerty od 2006 roku. Od początku przez muzyczne światy prowadzi ją:

PIOTR SUTT

Nie mogliśmy się doczekać, kiedy znów będziemy mogli przygotować kolejne wydarzenie. Nareszcie możemy...:) Po raz drugi zagramy z najlepszą NARODOWĄ ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ POLSKIEGO RADIA, którą tym razem poprowadzi:

ADAM SZTABA.

Współtworzyć z naszymi podopiecznymi ten koncert będą:

/MAŁGORZATA OSTROWSKA/RALPH KAMINSKI/
GRZEGORZ TURNAU/KUBA JURZYK/

iskierka_koncert_nospr_2023_kolaż_artyści-1.jpg

Z pewnością nie zabraknie muzycznych niespodzianek zarówno dla melomanów, jak i tych, którzy na takim koncercie, nie tylko symfonicznym, zagoszczą po raz pierwszy. Szykujemy dla Was SYMFONIĘ RADOŚCI!

Jedną z ciekawostek będzie CHÓR INFORMATYKÓW. To darczyńcy fundacji z firm 3 Soft SA i Sii Polska, na co dzień posługujący się raczej klawiaturami komputerów. Zdecydowali się również pokonać tremę i wesprzeć „śpiewająco” podopiecznych fundacji podczas występu. Do tego wyzwania przygotowuje ich „cuda-czyniący” chórmistrz, dyrygent i multiinstrumentalista BENEDYKT ODYA, profesor UKW w Bydgoszczy.

Będzie to również święto dla samej fundacji, obecnych i byłych podopiecznych, darczyńców i przyjaciół. Chwila na zaprezentowanie naszej działalności i docenienie tych, dzięki którym możemy pomagać, nie tylko od święta.

W sumie, na scenie wystąpi ponad 250 wykonawców. Wieczór poprowadzą: Jarosław Boberek i Mirosław Neinert.

Bilety do nabycia w kasach NOSPR.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

patronaty.jpg
iskierka_koncert_nospr_2023_logotypy_czerwiec.jpg

Jeśli się wahacie - zobaczcie, jak to wyglądało ostatnim razem: