Cyrkowy Bal Karnawałowy 2024

Za nami wyjątkowe wydarzenie, jakim jest XVII Karnawałowy Bal Integracyjny Fundacji ISKIERKA! W tym roku bawiliśmy się w klimacie cyrkowym. To coroczne taneczne święto naszej fundacji przepełnione niespożytą energią, śmiechem i dzieleniem się dobrymi emocjami.

12 lutego 2024 r. spotkaliśmy się tradycyjnie w pięknych i gościnnych progach MDK 'Szopienice-Giszowiec' w Katowicach. Kreatywności nie brakowało i sala balowa zmieniła się w namiot cyrkowy. Super atrakcje przygotowała niezawodna i fantastyczna Fabryka Kultury oraz nasi wolontariusze. Były popisy kuglarzy, szczudlarzy, pokazy, sztuczki i moc znakomitej zabawy. Oczywiscie w komplecie poczęstunek, pyszny tort, czekoladowa fontanna z owocami oraz fotobudka360, która zapewniła niezapomniane wspomienia z tego spotkania. Te kilka godzin, jak zawsze, minęło zbyt szybko!

Serdeczne PODZIĘKOWANIA dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji wydarzenia:

ING Hubs Poland i jego fantastyczni Wolontariusze, Dworek Pod Lipami, Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec Filia nr 2 Disco Budka - Fotobudka 360, Acherontia Arts’ Mainstay, RENTme Bytom, Pracownicy Genpact Katowice, Piekarnia Cukiernia Tadeusz Kwapisz i kochani Iskierkowi Wolontariusze! DZIĘKUJEMY!!!!

Dziękujemy również Wam, iskiereczkom przekazującym swoje 1,5% podatku, bo z tych środków również możemy organizować takie wspaniałe imprezy integracyjne.

foto: Latający Kowal dla Fundacji ISKIERKA

>>>więcej o naszych Projetach Integracyjnych