Podnoś z nami jakość leczenia

Oddział szpitalny na długie miesiące staje się miejscem, gdzie nasi podopieczni przechodzą przez kolejne etapy procesu leczenia. W procesie tym bardzo ważną rolę odgrywa personel medyczny, który swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera małych pacjentów, robiąc wszystko by każda historia choroby nowotworowej zakończyła się pozytywnie. W tej roli możemy ich wspólnie wesprzeć. ISKIERKA od początku swojej działalności podnosi jakość leczenia poprzez zakup lekarstw ratujących zdrowie i życie dzieci oraz doposażanie oddziałów w sprzęt medyczny. To wsparcie daje im realną pomoc w codziennej pracy, bo każdy taki zakup konsultowany jest z lekarzami oraz pielęgniarkami, odpowiadając na ich potrzeby i sugestie. Sytuacje, w których zapewniamy ciągłość leczenia, gdy dany lek nie jest finansowany mają zazwyczaj nagły charakter, a kwoty takich leków są poza zasięgiem rodziny pacjenta, dlatego tak ważne jest, aby wsparcie jakie otrzymujemy miało także charakter cykliczny. Pozwala nam to reagować błyskawicznie, gdy szpital zwraca się do nas z prośbą o zakup danego leku.

Do takiej formy wsparcia zachęcamy firmy, instytucje i organizacje, bo razem możemy więcej i tutaj ma to jeszcze większy wydźwięk. Jeśli więc chcesz, aby Twoja firma miała realny wpływ na zwiększenie szans naszych podopiecznych na powrót do zdrowia, skontaktuj się z nami. Będziemy w stanie dopasować Twoje możliwości do potrzeb, jakie zgłaszają oddziały szpitalne.

Sprawdź, jak udało nam się wspólnie z partnerami podnieść jakość leczenia naszych podopiecznych: