Sprawdź zasoby

Chcesz pomagać, ale nie masz akurat dużych budżetów na dobroczynność? Ludzie, sprzęty, produkty – to też Twój ogromny kapitał, który daje moc możliwości. Zawsze możesz się z nami spotkać, sprawdzić jakie masz możliwości a my podpowiemy, jak można je przekuć w realne wsparcie fundacji i naszych podopiecznych.

Czasem to po prostu Twoje zasoby, jak np. flota samochodowa, dzięki której możemy pokazywać rodzinom chorych dzieci, jak aktywnie wypoczywać i spełniać marzenia jak w projekcie “Z Toyotą w Świat”.

Czasem to produkt, którego nowe zastosowanie może wszystkich zaskoczyć. Dając radość i odpowiadając na potrzeby, które my dostrzegamy w bezpośredniej pracy z podopiecznymi. Tak było między innymi we współpracy z firmą Microsoft i powołaniem projektu KINECT - innowacja w rehabilitacji.

Zawsze to ludzie. To bazowanie na  pasjach, zainteresowaniach i mocnych stronach Twoich i ludzi z którymi pracujesz. To  odkrywanie ogromnego potencjału pracowników, którzy przy wsparciu zespołu Fundacji mogą robić rzeczy niezwykłe, które jednocześnie przynoszą mnóstwo korzyści naszym podopiecznym. Zamiast wydawać nie małe budżety na szkolenia czy integracje, proponujemy zaangażowanie w działania, które nie tylko nauczą nowych kompetencji, wzmocnią relacje, ale i dadzą moc satysfakcji z pomagania. Wzrost morale, dowartościowanie poprzez świadomość umiejętności pomagania innym, a także lepsza identyfikacja z firmą odpowiedzialną społecznie, co niesie za sobą większe zaangażowanie w efektywność pracy - to wszystko wartości dodane w realizacji projektów społecznych. Czy to wolontariat pracowniczy i wspólne malowanie szpitalnych ścian, czy pomysł na organizację atrakcji dla podopiecznych fundacji, pikniku, kiermaszu lub zabawy.