Projekt: "Z TOYOTĄ W ŚWIAT"

Dzięki wsparciu partnera projektu – dealera Toyoty:  CZAJKA-AUTO Sp. z o. o., w postaci zabezpieczenia floty samochodowej fundacji, możemy spełniać podróżnicze marzenia naszych podopiecznych. To bardzo ważny element terapeutyczny, "ładujący baterie" w momentach kryzysowych dla rodziny chorego dziecka. Ma również na celu pokazywanie, jak aktywnie można spędzać z chorym dzieckiem i jak ważny jest wspólny odpoczynek, zabawa i odreagowanie długotrwałego stresu. Często są to pierwsze wspólne, rodzinne wyjazdy od momentu diagnozy. Pierwsze pobyty w górach czy nad morzem...

Dziecko ma za zadanie przygotować projekt w dowolnej technice, na temat miejsca, które chciało by zobaczyć lub celu wycieczki. Tym samym na jedyną w swoim rodzaju przygodę dziecko zabiera swoją najbliższą rodzinę pod opieką pracownika fundacji, która również pokrywa koszty wyjazdu. Pomysłów było już naprawdę wiele: podążaliśmy szlakiem latarni morskich, szukaliśmy wrocławskich krasnoludków czy odkrywaliśmy zupełnie nieznane zamki.

Projekt w liczbach

90Zrealizowaliśmy
ponad 90 wypraw do malowniczych
zakątków Polski
140 000Przejechaliśmy razem z naszymi
podopiecznymi ponad 140 tys.
km!

relacje z wyjazdów